Chcete se vyfotit a zajímá vás cena?

Základní balíček pro fotografování v exteriéru:

Rodiny s dětmi, páry, těhulky i dámy či dívky fotím zejména v exteriéru. Balíček obsahující 10 fotografií v barevné a černobílé verzi získáte za 1300 korun. Pokud si vyberete více fotografiií, každá další je za 100 Kč.  Výběr uskutečníme prostřednictvím klientského přihlašování na odkaze, který vám zašlu e-mailem. V klidu u vašeho počítače si vyberete fotografie, které vám následně upravím a vyretušuji. Fotografie dostanete na CD i vytištěné ve formátu 10×15.

Novorozenci:

Focení miminek probíhá na základě naší dohody buď u mě doma a nebo přímo v pohodlí vašeho domova. Nejvhodnější věk pro úchvatné fotografie vašeho miminka je do 10 až 14 dní od narození. V tomto věku jsou miminka v ideální míře spavá a krásně polohovatelná. Novorozenecké focení je časově náročné – počítejte, že trvá minimálně 3 hodiny, spíš déle. Ve velké míře je to o chování, kojení a postupném uspávání :-). Pokud se nám toto podaří, výsledkem budou fotografie, které budete milovat celý život. Máte-li zájem o focení svého miminka, kontaktujte mne prosím, ještě před porodem, abychom si předběžně domluvili termín. Toto fotografování v stojí 2 500 korun a v rámci tohoto balíčku získáte 10 retušovaných fotografií v barevné a černobílé variantě. Každá další fotografie nad rámec zakoupeného balíčku pak stojí 100 Kč.

Svatební balíčky:

Plánujete-li svatbu, obraťte se na mě prosím prostřednictívm e-mailu a já vám zašlu ceník. Doporučuji si zarezervovat termín s dostatečným předstihem – rok 2017 se již plní.

Nikdy neposkytuji neupravené fotografie, všechny odevzdané fotografie jsou profesionálně upravené a retušované. Při focení mimo Žďár nad Sázavou si účtuji cestovné ve výši 4 koruny za kilometr.